Barış Manço taklidi yapan mükemmel anne

Az önce bir video paylaşım sitesinde denk geldim… Bir anne küçük bebeği için müzik eşliğinde Barış Manço taklidi yapıyor.

Biz 80′ler kuşağı Barış Manço’nun tv programlarıyla büyüdük, şarkılarıyla eğlendik. Maalesef ki yeni nesiller onu tanıyamayacak diye düşünürken bu mükemmel anne ile karşılaştım. Videoyu izlerken bir yandan eğlendim diğer yandan da çocukluğuma gittim.

Ben bu mükemmel anne ile tanışmak ve sergilediği bu özgüven için tebrik etmek istiyorum. Küçük bebeğine de ingilizce öğretmesi için buradan dil seti göndermek istiyorum. Sizden ricam iletişim kurmama yardımcı olur musunuz?

 

 

3 Yorum

 • Mart 24, 2011

  tuba

  YAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAALLLVARIYORUM!!! özelikle genclere batinin kurdugu tuzakalara düsmeyin dilinizi dininizi örf ve adetinizi giyiminizi dinlediginizi hatta ruhunuzu sizi sizden almak isteyenlere dikkat edin!! ne olur kendi degerlerimizin hepsine sahip cikin an basiti bu anne gibi HERKESIN YAPABILECEGI BIRSEYLER VARDIR BUNU UNUTMAYIN

 • Mart 29, 2011

  Suna Subaşı

  iletişim kurmaya çalıştığınız o anne benim adım suna. Facebook un arama yerine çilgin annenin dünyası yazarak ulaşabilirsiniz

 • Nisan 6, 2011

  reyhancepik

  Merhaba Suna Hanim, Tesekkur ederim ulastiginiz icin…Simdi hemen bakiyorum Facebook’a :)

Hemen Yorum Yapın